Advent očima dětí

Naše děti i letos prožily pestrý advent. Hned na počátku přivítaly v kostele svatého Mikuláše. Dík patří společenství mladých s režisérkou Patrikou za zdařilou scénku, která všechny pobavila.

Děti se na Vánoce připravovaly i vyplňováním adventních kalendářů, vybarvovaly na stromečku zvonečky, kterými měli každému vyzvonit, že je má Bůh rád. V kostele pak zvonečky obsypaly velký adventní kalendář – vánoční strom na plakátě.

Některé děti z farnosti se také zapojily do celosvětové akce hnutí Fokoláre výrobou a prodejem sádrových „Ježíšků“ v košíčku – výtěžek z akce putoval tentokrát pro děti postižené ebolou v Siera Leone a ve Středoafrické republice.

O čtvrté adventní neděli v našem kostele také obětaví skauti po obou mších rozdávali betlémské světlo.

Více ve fotogalerii…

Advent a Mikuláš